برگزاری نمایشگاه تاسیسات ساختمان در قزوین

برگزاری نمایشگاه تاسیسات ساختمان در قزوین
شناسهٔ خبر: 9801 -
- مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از برگزاری چهارمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در قزوین خبر داد.

به گزارش اکوآنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، هادی نیک فطرت با بیان اینکه این نمایشگاه سالانه با حضور تعدادی از شرکت های تولید کننده صنعتی و بازرگانی برگزار می شود، اظهارداشت: این نمایشگاه طی سال های اخیر همواره با استقبال خوب صاحبان صنایع مواجه بوده و امسال با حضور ۴۰ مشارکت کننده از استان های قزوین، زنجان، اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و البرز در فضایی به مساحت سه هزار و ۶۰۰ متر مربع برگزار می شود.

نیک فطرت خاطر نشان کرد : شرکت های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدیدکنندگان و متخصصان عرضه می کنند و از تعامل با دست اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت های تجاری موجود بهره می گیرند.

وی تصریح کرد: ارائه توانمندیهای مشارکت کنندگان، معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریابی، آشنایی متخصصین و علاقه مندان با تکنولوژی های روز این صنایع از جمله اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است.

نیک فطرت افزود: دیگ بخار، منابع و مخازن و اتوکلاو صنعتی، پکیج، رادیاتور، کولر گازی، لوله های پنج لایه و اتصالات، شیرآلات، انواع رادیاتور آلومینیومی، پکیج، شوفاژ دیواری و زمینی، مشعل، سیستم های تهویه مطبوع از جمله زمینه فعالیت مشارکت کنندگان نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین گفت: چهارمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی درب، پنجره و آسانسور و صنایع مربوطه از سه لغایت شش شهریور ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین آغاز بکار می کند و امیدواریم با برگزاری این رویداد صنعتی بتوانیم فرصت های تجاری ارزشمندی را برای متخصصان، علاقه مندان و بازدیدکنندگان فراهم آوریم.

No votes yet.
Please wait...