فن بازار تهران بین‌المللی می‌شود

فن بازار تهران بین‌المللی می‌شود
شناسهٔ خبر: 8985 -
رئيس مرکز مطالعات برنامه ريزي شهر تهران از تلاش براي برگزاري سومين دوره فن بازار به طور بين المللي خبر داد.

به گزارش اکو آنلاین؛ محمد نگاهداری در حاشیه افتتاح دومین فن بازار شهرداری تهران، با اشاره به اعلام آمادگی ۴۱۵ شرکت دانش بنیان متقاضی برای شرکت در این فن بازار ، افزود: پس از انجام ممیزی های لازم به ویژه در زمینه محصولات تولیدی این شرکت ها، ۲۳۰ شرکت در دومین فن بازار شهرداری تهران مستقر شدند و همچنین سازمان ها، معاونت ها و شهرداری مناطق تهران به همراه شهرداری ۱۲ کلانشهر در این نمایشگاه حضور دارند.

به گفته رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهر تهران، این نمایشگاه از۱۷ تا ۱۹ مرداد ماه در محل نمایشگاه های دائمی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار می شود، همچنین نهادهایی مانند صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به عنوان تسهیل‌گر و مشاور حقوقی و مالی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نگاهداری همچنین باز کردن درها بر روی شرکت های دانش بنیان را از اهداف مهم این فن بازار دانست و افزود: امیدواریم با برگزاری این فن بازار که نمادی از اقتصاد مقاومتی است، دروازه بازارهای داخلی را بر روی محصولات شرکت های دانش بنیان کشور باز کنیم. بی تردید این فن بازار حرکت موثری در جهت خودکفایی در تولید داخلی خواهد بود.

انتهای متن/*

No votes yet.
Please wait...