بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی نساجی خاورمیانه در تهران

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی نساجی خاورمیانه در تهران
شناسهٔ خبر: 8979 -
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی ایران به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت نساجی خاورمیانه با حضور 162 شرکت داخلی و 178 شرکت خارجی در شهریور ماه برگزار می‌شود.

به گزارش اکو آنلاین، نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی با حضور شرکت‌هایی از کشورهای کره جنوبی، اسپانیا، ایتالیا، امارت متحده عربی، ترکیه، هندوستان، چین، تایوان، آلمان و پاکستان از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه بیش از ۳۴۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۱۰ کشور خارجی جدیدترین دستاوردهای این صنعت را عرضه می‌کنند.

نمایشگاه صنعت نساجی امسال از نظر متراژ با۲۰ درصد افزایش به بیش از ۲۲ هزار متر مربع رسیده و در بخش تعداد شرکت های خارجی هم ۱۵ درصد افزایش یافته است.

در این نمایشگاه انواع تجهیزات، صنایع و خدمات مربوطه از جمله ماشین آلات نساجی، قطعات، چرخ خیاطی، ماشین‌های گلدوزی و دوخت و برش، انواع منسوجات خانگی شامل پتو، پارچه های رومبلی وپرده ای، روتختی، ملحفه و روبالشی، تشک خواب، حوله، رومیزی ، ترمه، بالش، لحاف، کوسن، لوردراپه، پرده، کرکره و لوازم و قطعات وابسته، پارچه و انواع پوشاک (زنانه، مردانه و بچگانه) به نمایش گذاشته می شود.

No votes yet.
Please wait...