فتاح:

دولت تاکنون به هیچ یک از زلزله‌دگان کمک بلاعوضی نداده است

دولت تاکنون به هیچ یک از زلزله‌دگان کمک بلاعوضی نداده است
شناسهٔ خبر: 21985 -
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: متأسفانه دولت هنوز به هیچ یک از زلزله‌زدگان کمک بلاعوضی را که وعده داده بود محقق نکرده است.

به گزارش اقتصاد خبر؛ سید پرویز فتاح امشب در نشست با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: متأسفانه دولت هنوز به هیچ یک از زلزله‌زدگان کمک بلاعوضی را که وعده داده بود محقق نکرده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: وعده کمیته امداد به مددجویانی که در جریان زلزله کرمانشاه خانه‌های خود را از دست دادند این است که در ادامه کمکهای دولتی  نواقص را جبران خواهد کرد.

فتاح با بیان اینکه این تقاضا از دولت وجود دارد که برای برطرف شدن گرفتاریهای مردم هر چه زودتر این اعتبار کمکهای بلاعوض را تأمین کند بیان کرد: تحقق وعده‌ها  سبب امیدواری مردم به نظام و مسئولان می‌شود و همانطور که سپاه پاسداران با تحقق وعده خود در ساخت کانکسها باعث خشنودی مردم شد از دیگر  نهادها نیز این انتظار وجود دارد که هر چه سریعتر به وعده‌های خود عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه ۲۲۵۰ واحد از منازل مددجویان استان کرمانشاه در این زلزله خسارت دیده است که امیدواریم با کمکهای دولتی و مردمی و اعتبارات کمیته امداد همه آنها بازسازی خواهند شد عنوان کرد: فردا به همراه مسئولان کشوری و استانی کمیته امداد به مناطق زلزله‌زده خواهیم رفت تا به صورت میدانی از آخرین وضعیت مردم  آگاه شویم و در توان  کمیته  آنها را یاری دهیم.

فتاح با اشاره به اینکه پس از زلزله  پنج ماه حقوق به حساب همه مددجویان این مناطق واریز شده است افزود: همچنین به غیر از ۳۷ هزار خانواده تحت پوشش این مناطق به  ۶۰۰۰ خانواده زلزله‌زده دیگر نیز کمکهایی صورت گرفته است.

وی مهمترین سیاست کمیته امداد امام خمینی (ره) را خود اشتغالی مددویان و کم شدن این جامعه دانست و اظهار کرد: زیرا که هر چه تعداد مدد جویان کمیته امداد بالا برود نشان از اقتصاد بیمار کشور است و متأسفانه امروز این رقم باعث نگرانی  وضعیت اقتصادی است.

No votes yet.
Please wait...