دهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت جهانی مبلمان در تهران برگزار می‌شود

دهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت جهانی مبلمان در تهران برگزار می‌شود
شناسهٔ خبر: 21802 -
دهمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی مبلمان، طراحی، هنر دکوراسیون و صنایع و جشنواره طراحی ایرانی در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصاد خبر؛ علی ملایی مدیر اجرایی دهمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی مبلمان، طراحی، هنر دکوراسیون گفت: کمیته بین الملل شورای ملی مبلمان امسال در ابعاد گسترده تری نسبت به سال های قبل در حال برقراری ارتباط با انجمن های مبلمان جدید در کشورهای اروپایی، کشورهای اهداف صادراتی و همچنین کشورهای CIS می باشد و تاکنون با بیش از صد انجمن در این رابطه ارتباط برقرار کرده است.

وی افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته اعضای کافا به عنوان قوی ترین انجمن مبلمان و دکوراسیون در آسیا حضور پررنگی در کنفرانس دکو خواهند داشت و نکته مهم علاقمندی اعضای کافا برای حضور تاجران کشورهای برای بررسی بازار مبلمان ایران است. تصور می شود چنین رویکردی در پی برگزاری کنفرانس دکو در طی ده سال گذشته شکل گرفته است.

ملایی در ادامه عنوان کرد: یکی از جذاب ترین جنبه های کنفرانس سالیانه دکو، برگزاری کارگاه های آموزشی از جانب مهم‌ترین چهره ها و محققان این صنعت است. امسال در جریان کنفرانس دکو سه کارگاه آموزشی بین المللی برگزار خواهد شد که این کارگاهها با موضوع « اقتصاد صادرات و دیزاین با طراحی مبلمان، طراحی صادراتی با پیش زمینه هنر، پروسه های تولید و صادرات و هوشمندسازی خطوط تولید» است.

کافا و یا شورای انجمن های مبلمان آسیا و اقیانوسیه شبکه ای از انجمن های فعال و مطرح صنعت مبلمان و دکوراسیون در منطقه آسیا و اقیانوسیه است که با هدف افزایش همکاری های منطقه ای بین انجمن های مبلمان، صنایع وابسته در منطقه مشغول به فعالیت است.

گفتنی است؛ دهمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی مبلمان، طراحی، هنر دکوراسیون ۱۲ آذر ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

No votes yet.
Please wait...