وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در کشور

اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در کشور
شناسهٔ خبر: 21681 -
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۲۰هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال فراگیر در کشور در نظر گرفته‌ شده است.

به گزارش اقتصاد خبر؛ علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح کارخانه “رایان الکترونیک” اظهار داشت: کارگاه تولید قطعات الکترونیکی یکی از چند مجموعه کارگاهی شهرستان رزن است که در دو بخش آموزشی و زیربنایی فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۰ کارگر در این مجموعه فعال هستند، افزود: ۱۰۰ نفر نیز دوره آموزشی خود را در این کارگاه می‌گذرانند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در فاز اول این مجموعه ۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است عنوان کرد: با مصوبه دولت در بخش اشتغال فراگیر و روستایی امیدواریم در اواسط سال آینده بخشی از کسری‌های ایجاد اشتغال را جبران کنیم.

وی با تأکید بر اینکه ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال فراگیر در کشور در نظر گرفته‌ شده است، افزود: ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیز برای اشتغال روستایی تخصیص می‌یابد.

ربیعی تصریح کرد: امروز مجموعه‌ای از پروژه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی همدان را به بهره‌برداری رسانده و یا کلنگ‌زنی می‌کنیم و سعی می‌کنیم در کمتر از یک سال نیز برای افتتاح پروژه‌های بیشتر به همدان سفر کنیم.

No votes yet.
Please wait...