برگزاری ششمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی ایرانی

برگزاری ششمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی ایرانی
شناسهٔ خبر: 21315 -
این نمایشگاه با حضور رئیس شورای نظارت بر اسباب بازی و رئیس شورای اسلامی شهر تهران در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران آغاز بکار کرد.
به گزارش اقتصاد خبر؛  این نمایشگاه با حضور رئیس شورای نظارت بر اسباب بازی و رئیس شورای اسلامی شهر تهران در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران آغاز بکار کرد.
در نمایشگاه بازی و اسباب بازی ایرانی صدها نوع اسباب بازی‌های مختلف و همچنین بازی‌های بومی عرضه و به نمایش مخاطبان به ویژه کودکان و خانواده‌ها گذاشته شده است.
همچنین انواع اسباب بازی‌های فکری، آموزشی، وسایل بازی همچون اسکوتر، اسکیت، اسباب‌بازی‌های الکتریکی، ربات‌ها، چرتکه‌ها، انواع پازل‌‌ها، انواع بازی‌های مکعبی سه بعدی، وسایل بازی رنگ شناسی، خمیر بازی، بازی‌های آموزشی، انواع اسباب بازی‌های پسرانه، انواع ماشین و کامیون، رالی اسپرت و انواع عروسک‌ها، ماشین و کامیون، سه چرخه و ده‌ها مورد دیگر ارائه و در معرض دید علاقه مندان به‌ویژه کودکان و والدین قرار گرفته است.
در این نمایشگاه، اسباب بازی و تولیداتی که مورد تأیید شورای نظارت بر اسباب بازی کشور و متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفائی کودکان مفید است، عرضه می شود و برای نخستین بار شرکت‌ها مجوز هولوگرام اسباب بازی را به نمایش عمومی می گذارند.
معرفی اسباب بازی های مؤثر در رشد جسمی و ذهنی کودکان، آشنایی تولید کنندگان اسباب بازی با نیازهای این قشر، ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای تولید کنندگان داخلی و ترویج مبانی اصولی ارتباط آگاهانه، یکپارچه سازی فعالیت های این حوزه، ایجاد فرهنگ انتخاب درست اسباب بازی و ایجاد فضای فرهنگی در توسعه سرگرمی و اسباب بازی، مهمترین اهداف برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی بازی و اسباب بازی است.
مشاوره به خانواده ها برای انتخاب اسباب بازی مناسب، برگزاری کارگاه‌های رنگ شناسی، برگزاری بازی های محلی مناطق مختلف کشور، حضور شرکت‌های دانش بنیان دریافت اسباب بازی‌های دست دوم خانواده‌ها و اهدای آن‌ها به نیازمندان برخی از برنامه‌های جانبی ششمین نمایشگاه بین‌المللی بازی و اسباب بازی است.
همچنین برنامه بازدید گروهی نونهالان وکودکان و دانش آموزان از نمایشگاه نیز هماهنگ شده است قراراست در حاشیه ششمین نمایشگاه ملی بازی و اسباب بازی؛ برنامه‌های متنوعی نیز برای کودکان و والدین آن‌ها به اجرا گذاشته شود.
مشارکت کنندگان در این نمایشگاه، تولید کنندگان اسباب بازی و سرگرمی، تولید کنندگان بازی های کمک آموزشی، دست اندرکاران توزیع اسباب بازی و سرگرمی، تولید کنندگان تجهیزات و مواد اولیه تولید و ساخت اسباب بازی و سرگرمی و ارائه کنندگان خدمات بازرگانی هستند.
ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی از ۲۷ دی تا ۱بهمن هر روز از ساعت ۹ تا۲۰ در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده بازدید علاقه مندان است.
انتهای پیام
No votes yet.
Please wait...