شکل‌گیری خیزش نخبگانی علیه «مافیای تاجران تراریخت»

شکل‌گیری خیزش نخبگانی علیه «مافیای تاجران تراریخت»
شناسهٔ خبر: 21079 -
نماینده رهبری در جهادکشاورزی، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، رئیس شورای شهرتهران، رئیس انجمن ارگانیک و رئیس میادین میوه وتره‌بار شهرداری تهران در یک نمایشگاه کشاورزی سخنرانی کردند؛همه این شخصیتها بدون استثنا علیه «مافیای تراریخت» موضع گرفتند.

به گزارش اقتصاد خبر ؛بوستان گفتگوی تهران طی روزهای یازدهم تا هفدهم دیماه سال جاری میزبان نهمین نمایشگاه محصولات ارگانیک است. در این نمایشگاه تولیدکنندگان در قالب بیش از ۱۰۰ غرفه، محصولات سالم و ارگانیک خود را در معرض بازدید عموم قرار می‌دهند که در این میان حضور  تولیدکنندگانی از اروپا قابل توجه است.

روز گذشته آیین افتتاحیه این نمایشگاه برگزار شد. در این همایش بسیاری از نخبگان و شخصیتهای علمی و سیاسی ازجمله مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، علی‌محمد شاعری رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، آیت‌الله عالمی نماینده مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی، علی کرمی استادتمام بیوتکنولوژی پزشکی دانشگاه بقیهالله، سید رضا نورانی رئیس انجمن ارگانیک ایران و عبدالحسین رحیمی رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران حضور داشتند.

نکته قابل توجه در این همایش تأکید همگی سخنرانان بر حمایت از تولید محصولات سالم و ارگانیک، و یکصدایی و اظهارات صریح آنان علیه «مافیای تاجران تراریخته» به‌عنوان تهدیدی علیه سلامت مردم بود. به این ترتیب به نظر می‌رسد آگاهی عمومی نسبت به جریانهای پشت پرده تجارت این محصولات خطرآفرین، به سطحی رسیده که یک قیام نخبگانی علیه این محصولات را نوید می‌دهد.

 

انتهای پیام

No votes yet.
Please wait...