آغاز نمایشگاه صنعت هوایی و فضایی

آغاز نمایشگاه صنعت هوایی و فضایی
شناسهٔ خبر: 15086 -
در بخش نرم افزاری این نمایشگاه انواع مختلف سیستم عامل ها، دریافت نرم افزار از طریق wifi ، ذخیره اطلاعات در تلفن همراه و امکان مسیر یابی از طریق برنامه های نرم افزاری ارائه می شود.

به گزارش اکوآنلاین؛در این نمایشگاه ۱۳۰ شرکت داخلی و ۲۳ شرکت خارجی از کشورهای انگلیس ، آلمان، بلژیک، جمهوری چک،سوئیس، ترکیه، چین، ایتالیا، اردن، روسیه و امارات متحده عربی تا ۶ آذر ماه ؛ نوین ترین و جدیدترین دستاوردها،پیشرفت ها، تجهیزات، صنایع و قطعات مختلف صنایع هوایی واحدهای تولیدی، تجاری و تحقیقاتی را به نمایش می گذارند.

در ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی همچنین بسیاری از نهادها ، سازمان ها و اردگان های دولتی نیز حضور دارند. در این نمایشگاه پروازهای نمایشی انواع بالگردهای ساخت داخل ، عملیات چتر بازی، پرواز انواع کایت، پاراگلایدر، پاراموتور و پرواز نمایشی هواپیماههای سبک و فوق سبک، آبپاش، دو زیست، جایرو و بالگرد انجام خواهد شد.

ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران در شش بخش۱- تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما ۲- الکترونیک،اویونیک،مخابرات و رادار ۳- صنایع هوایی بدونه سرنشین ۴- هوانوردی عمومی و هواپیماهای سرنشین دار ۵- آموزش، استاندارد سازی و مهندسی مشاور ۶- خدمات فنی و قطعه سازی(زنجیره تامین هوا فضا)۷- فضایی و هوافضا برگزار می شود.

در بخش نرم افزاری این نمایشگاه انواع مختلف سیستم عامل ها، دریافت نرم افزار از طریق wifi ، ذخیره اطلاعات در تلفن همراه و امکان مسیر یابی از طریق برنامه های نرم افزاری ارائه می شود.

در بخش سخت افزاری هم، تولیدات و صنایع مختلف از جمله؛ هواپیماهای سبک و فوق سبک، انواع بالگردها، ماهواره برها و قطعات مربوط به موتور هواپیماها و موشک ها، سازه های پرنده،قطعات فلزی و غیر فلزی،تجهیزات هوایی و فرودگاهی، ابزارآلات خاص هوایی، سامانه های الکترونیکی، اویونیکی، مخابراتی و راداری، بدنه و دیگر صنایع و تجهیزات نوین صنعت هوایی و فضائی ارائه و در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

قرار است در طول سه روز برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران، از چندین محصول جدید صنعت هوایی و فضایی ابداع و تولید شده به دست متخصصان و دانشمندان کشورمان نیز رونمایی شود.

برگزاری ۱۷ کارگاه آموزشی و سه سخنرانی تخصصی و همچنین انجام مسابقات مهیج و علمی هوائی و فضائی برای کودکان و نوجوانان، دانش آموزان و دانشجویان از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

در طول روزهای برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی ایران همچنین برنامه ریزی شده است تا میان شرکت های ایرانی و خارجی چندین قرارداد و تفاهمنامه به امضا برسد ، همچنین چند نفر از وزراء دولت نیز در روزهای نمایشگاه از آن بازدید خواهند داشت.

ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضائی ایران در سایت ساخت بالگرد واقع در ضلع جنوب شرقی دریاچه خلیج فارس(چیتگر)، انتهای بلوار کاج جنوبی برگزار می شود و از فردا تا ۶ آذر هر روز ۹ تا ۱۸ آماده بازدید علاقه مندان است.

No votes yet.
Please wait...