حضور برندها در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم‌خانگی

حضور برندها در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم‌خانگی
شناسهٔ خبر: 15084 -
محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، ششم تا نهم آذرماه، میزبان ‌تعدادی از برندهای تولید لوازم‌خانگی است.  محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، ششم تا نهم آذرماه، میزبان ‌تعدادی از برندهای تولید لوازم‌خانگی است.   محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، ششم تا نهم آذرماه، میزبان ‌تعدادی از برندهای تولید لوازم‌خانگی است.

به گزارش اکوآنلاین؛ فعالان این حوزه برای نمایش محصولات خود به پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی می‌آیند.

در این گزارش نگاهی شده به برخی از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه.

از اجاق گاز تا ظروف پلاستیکی

گروه صنعتی فردوس‌کاران، یکی از مجموعه‌های حاضر در این رویداد است و انواع سینک، هود و اجاق گاز را با برند ایلیا استیل در معرض تماشای بازدیدکنندگان خود می‌گذارد.

شرکت آبسال نیز با مدل‌های جدیدی از بخاری، لباسشویی و کولر در نمایشگاه پانزدهم حضور می‌یابد. این مجموعه فعالیت خود را از ۱۳۳۵ با عنوان شرکت لعاب ایران و تولید انواع بشقاب و کاسه آغاز کرد. سپس از سال ۱۳۴۳ با تولید اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز فردار، انواع بخاری‌های گازسوز و نفت سوز و آبگرمکن گازی به جرگه تولیدکنندگان لوازم خانگی پیوست. نام این مجموعه از سال ۱۳۶۲ به آبسال تغییر یافته است.

شرکت صنایع امرسان یکی دیگر از حاضران در نمایشگاه پانزدهم است که مدل‌های ارتقایافته یخچال، فریزر، لباسشویی و اجاق گاز را به غرفه خود می‌آورد. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۶۴ آغاز کرده است.

برند آراکس، تعدادی از جدید‌ترین محصولات خود در زمینه ظروف و وسائل پلاستیکی را در نمایشگاه لوازم‌خانگی به نمایش می‌گذارد. این برند زیرمجموعه گروه صنعتی انتخاب محسوب می‌شود و به عرضه وسائل پلاستیکی خانه و آشپزخانه اختصاص دارد.

No votes yet.
Please wait...