آغاز دهمین نمایشگاه بین المللی خودرو

آغاز دهمین نمایشگاه بین المللی خودرو
شناسهٔ خبر: 14441 -
دهمین نمایشگاه بین‌‌المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو 25 آبان با مشارکت 416 شرکت داخلی و 496 شرکت خارجی گشایش می‌یابد.

به گزارش اکوآنلاین؛ در این نمایشگاه که به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود، شرکت‌های داخلی در فضایی به وسعت بیش از ۱۴ هزار مترمربع و شرکت‌‌‌‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خارجی در فضایی به وسعت بیش از ۹ هزار متر مربع آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را به علاقه‌مندان عرضه می‌کنند.

بر اساس این گزارش در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو، شرکت‌هایی ‌از کشورهای انگلیس، فرانسه، ترکیه، چین، تایلند، کره جنوبی، هند، آلمان، هلند، ایتالیا، بلژیک، دانمارک، امارات متحده عربی، اتریش، استرالیا، اسپانیا، ژاپن، بنگلادش، مالت و تایلند حضور دارند.

قطعات و مجموعه‌های خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو از جمله گروه‌های کالایی هستند که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد. همچنین بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، قالبسازی، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک‌کننده خودرو و آموزش و پژوهش را می‌توان به موارد بالا اضافه کرد.

انتهای پیام

میزان

No votes yet.
Please wait...